04023J4R7ABWTR.pdf
| Image |
| Fabricant | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Series | Accu-P® | Accu-P® | Accu-P® | Accu-P® | Accu-P® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 4.7 pF | 4.7 pF | 4.7 pF | 4.7 pF | 4.7 pF |
| Tolerance | ±0.05pF | ±0.05pF | ±0.05pF | ±0.05pF | ±0.05pF |
| Voltage-Rated | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) |