06035J2R4ABTTR.pdf
| Capacitance | 2.4 pF | 2.4 pF | 2.4 pF | 2.4 pF | 2.4 pF |
| Tolerance | ±0.05pF | ±0.05pF | ±0.05pF | ±0.05pF | ±0.05pF |
| Voltage-Rated | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm) | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm) | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm) | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm) | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.81mm) |