08051K3R3BBTTR.pdf
| Image |
| Fabricant | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Series | Accu-P® | Accu-P® | Accu-P® | Accu-P® | Accu-P® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 3.3 pF | 3.3 pF | 3.3 pF | 3.3 pF | 3.3 pF |
| Tolerance | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF |
| Voltage-Rated | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.050 W (2.00mm x 1.27mm) | 0.079 L x 0.050 W (2.00mm x 1.27mm) | 0.079 L x 0.050 W (2.00mm x 1.27mm) | 0.079 L x 0.050 W (2.00mm x 1.27mm) | 0.079 L x 0.050 W (2.00mm x 1.27mm) |