11938TB-B4N-QA-00.pdf
| Image |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 11938TB | 11938TB | 11938TB | 11938TB | 11938TB |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 240VAC | 240VAC | 240VAC | 240VAC | 240VAC |
| Size/Dimension | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H |
| Width | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm |
| StaticPressure | 0.400 in H2O (99.6 Pa) | 0.400 in H2O (99.6 Pa) | 0.400 in H2O (99.6 Pa) | 0.400 in H2O (99.6 Pa) | 0.400 in H2O (99.6 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Features | - | - | - | - | - |
| Noise | 50.0dB | 50.0dB | 50.0dB | 50.0dB | 50.0dB |
| Power(Watts) | 17.00W | 17.00W | 17.00W | 17.00W | 17.00W |