Diodes Incorporated 1.5KE12CA-T
Numéro de pièce
1.5KE12CA-T
Fabricant
Diodes Incorporated
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-201AA, DO-27, Axial
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.1.5KE12CA-T.pdf
Description
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Product details
1. How to order 1.5KE12CA-T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 1.5KE12CA-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5KE12CA-T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE12CA-T.
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 10.2V 10.2V 10.2V 10.2V 10.2V
Voltage-Breakdown(Min) 11.4V 11.4V 11.4V 11.4V 11.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 90A 90A 90A 90A 90A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)