1.5KE36CAH.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE36CAH.
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 30.8V | 30.8V | 30.8V | 30.8V | 30.8V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 34.2V | 34.2V | 34.2V | 34.2V | 34.2V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 49.9V | 49.9V | 49.9V | 49.9V | 49.9V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 31A | 31A | 31A | 31A | 31A |
| Power-PeakPulse | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) |