Diodes Incorporated 1.5KE9V1A-T
Numéro de pièce
1.5KE9V1A-T
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.1.5KE9V1A-T.pdf
Description
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO201
Product details
1. How to order 1.5KE9V1A-T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 1.5KE9V1A-T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5KE9V1A-T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE9V1A-T.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 7.78V 7.78V 7.78V 7.78V 7.78V
Voltage-Breakdown(Min) 8.65V 8.65V 8.65V 8.65V 8.65V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 13.4V 13.4V 13.4V 13.4V 13.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 112A 112A 112A 112A 112A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)