Bourns Inc. 1.5SMC22CA-Q
Numéro de pièce
1.5SMC22CA-Q
Fabricant
Bourns Inc.
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-214AB, SMC
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.1.5SMC22CA-Q.pdf
Description
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO214AB
Product details
1. How to order 1.5SMC22CA-Q on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 1.5SMC22CA-Q price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5SMC22CA-Q?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5SMC22CA-Q.
Fabricant Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 18.8V 18.8V 18.8V 18.8V 18.8V
Voltage-Breakdown(Min) 20.9V 20.9V 20.9V 20.9V 20.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 30.6V 30.6V 30.6V 30.6V 30.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 49.7A 49.7A 49.7A 49.7A 49.7A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)