Mercury United Electronics, Inc. 25QHM53D4.0-32.768
Numéro de pièce
25QHM53D4.0-32.768
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.25QHM53D4.0-32.768.pdf
Description
XTAL OSC SSXO 32.7680MHZ CMOS
Product details
1. How to order 25QHM53D4.0-32.768 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 25QHM53D4.0-32.768 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25QHM53D4.0-32.768?
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 32.768 MHz 32.768 MHz 32.768 MHz 32.768 MHz 32.768 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)