3006Y-1-105.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3006Y-1-105.
| Image |
| Fabricant | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 1 MOhms | 1 MOhms | 1 MOhms | 1 MOhms | 1 MOhms |
| Power(Watts) | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |