E-T-A 3500-P10-SI-16A
Numéro de pièce
3500-P10-SI-16A
Fabricant
E-T-A
Catégorie :
Leistungsschalter
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3500-P10-SI-16A.pdf
Description
CIRC BRKR THRM MAGNETIC
Product details
1. How to order 3500-P10-SI-16A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3500-P10-SI-16A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3500-P10-SI-16A?
Fabricant E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 3500 3500 3500 3500 3500
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
BreakerType Thermal Magnetic Thermal Magnetic Thermal Magnetic Thermal Magnetic Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps) 16A 16A 16A 16A 16A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V