TE Connectivity Passive Product 3502110KFT
Numéro de pièce
3502110KFT
Fabricant
TE Connectivity Passive Product
Catégorie :
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Emballage
2010 (5025 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3502110KFT.pdf
Description
RES 3502 110K 1%
Product details
1. How to order 3502110KFT on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3502110KFT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3502110KFT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3502110KFT.
7.How to contact us to get technical supports, such as 3502110KFT pin diagram, 3502110KFT datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series 3502, CGS 3502, CGS 3502, CGS 3502, CGS 3502, CGS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 110 kOhms 110 kOhms 110 kOhms 110 kOhms 110 kOhms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 2W 2W 2W 2W 2W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm)
Height-Seated(Max) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)