Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53C0.25-47.990
Numéro de pièce
3QHM53C0.25-47.990
Fabricant
Mercury United Electronics, Inc.
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
4-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3QHM53C0.25-47.990.pdf
Description
XTAL OSC SSXO 47.9900MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM53C0.25-47.990 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3QHM53C0.25-47.990 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM53C0.25-47.990?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 47.99 MHz 47.99 MHz 47.99 MHz 47.99 MHz 47.99 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)