Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53D0.25-38.000
Numéro de pièce
3QHM53D0.25-38.000
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3QHM53D0.25-38.000.pdf
Description
XTAL OSC SSXO 38.0000MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM53D0.25-38.000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3QHM53D0.25-38.000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM53D0.25-38.000?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 38 MHz 38 MHz 38 MHz 38 MHz 38 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)