Mercury United Electronics, Inc. 3QHM572D4.0-33.333
Numéro de pièce
3QHM572D4.0-33.333
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3QHM572D4.0-33.333.pdf
Description
XTAL OSC SSXO 33.3330MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM572D4.0-33.333 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3QHM572D4.0-33.333 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM572D4.0-33.333?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 3QHM572 3QHM572 3QHM572 3QHM572 3QHM572
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 33.333 MHz 33.333 MHz 33.333 MHz 33.333 MHz 33.333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)