TE Connectivity Raychem Cable Protection 44A0811-12-9-MX
Numéro de pièce
44A0811-12-9-MX
Fabricant
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Catégorie :
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.44A0811-12-9-MX.pdf
Description
HOOK-UP DL WALL STRND 12AWG WHT
Product details
1. How to order 44A0811-12-9-MX on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 44A0811-12-9-MX price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 44A0811-12-9-MX?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG
ConductorStrand 37/28 37/28 37/28 37/28 37/28
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.126 (3.20mm) 0.126 (3.20mm) 0.126 (3.20mm) 0.126 (3.20mm) 0.126 (3.20mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.005 (0.13mm) 0.005 (0.13mm) 0.005 (0.13mm) 0.005 (0.13mm) 0.005 (0.13mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C