Grayhill Inc. 47ADP4R6M1RT
Numéro de pièce
47ADP4R6M1RT
Fabricant
Grayhill Inc.
Catégorie :
Wippschalter
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.47ADP4R6M1RT.pdf
Description
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V
Product details
1. How to order 47ADP4R6M1RT on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 47ADP4R6M1RT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 47ADP4R6M1RT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 47ADP4R6M1RT.
Fabricant Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 47A 47A 47A 47A 47A
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit DPDT DPDT DPDT DPDT DPDT
SwitchFunction Mom-Off-Mom Mom-Off-Mom Mom-Off-Mom Mom-Off-Mom Mom-Off-Mom
CurrentRating(Amps) 0.4VA (AC/DC) 0.4VA (AC/DC) 0.4VA (AC/DC) 0.4VA (AC/DC) 0.4VA (AC/DC)
VoltageRating-AC 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
VoltageRating-DC 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
Color-Actuator/Cap Black Black Black Black Black
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
IlluminationTypeColor - - - - -
IlluminationVoltage(Nominal) - - - - -
TerminationStyle Solder Lug Solder Lug Solder Lug Solder Lug Solder Lug
IngressProtection - - - - -
PanelCutoutDimensions Rectangular - 15.24mm x 12.70mm Rectangular - 15.24mm x 12.70mm Rectangular - 15.24mm x 12.70mm Rectangular - 15.24mm x 12.70mm Rectangular - 15.24mm x 12.70mm