Skyworks Solutions Inc. 500DKAC54M0000ACF
Numéro de pièce
500DKAC54M0000ACF
Emballage
6-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.500DKAC54M0000ACF.pdf
Description
XTAL OSC XO 54.0000MHZ LVPECL
Product details
1. How to order 500DKAC54M0000ACF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 500DKAC54M0000ACF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 500DKAC54M0000ACF?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series Si500D Si500D Si500D Si500D Si500D
Frequency 54 MHz 54 MHz 54 MHz 54 MHz 54 MHz
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 22.2mA 22.2mA 22.2mA 22.2mA 22.2mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm)