Skyworks Solutions Inc. 500DMBA125M000ACH
Numéro de pièce
500DMBA125M000ACH
Fabricant
Skyworks Solutions Inc.
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
6-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.500DMBA125M000ACH.pdf
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCSL SMD
Product details
1. How to order 500DMBA125M000ACH on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 500DMBA125M000ACH price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 500DMBA125M000ACH?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series Si500D Si500D Si500D Si500D Si500D
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125 MHz 125 MHz 125 MHz 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL HCSL HCSL HCSL
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 85°C 0°C ~ 85°C 0°C ~ 85°C 0°C ~ 85°C 0°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 29.3mA 29.3mA 29.3mA 29.3mA 29.3mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm)