Skyworks Solutions Inc. 500SEAA31M2500ACF
Numéro de pièce
500SEAA31M2500ACF
Emballage
4-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.500SEAA31M2500ACF.pdf
Description
XTAL OSC XO 31.2500MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order 500SEAA31M2500ACF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 500SEAA31M2500ACF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 500SEAA31M2500ACF?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series Si500S Si500S Si500S Si500S Si500S
Frequency 31.25 MHz 31.25 MHz 31.25 MHz 31.25 MHz 31.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 22mA 22mA 22mA 22mA 22mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm)