Skyworks Solutions Inc. 500SJBC64M0000ACHR
Numéro de pièce
500SJBC64M0000ACHR
Fabricant
Skyworks Solutions Inc.
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
4-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.500SJBC64M0000ACHR.pdf
Description
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order 500SJBC64M0000ACHR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 500SJBC64M0000ACHR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 500SJBC64M0000ACHR?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Si500S Si500S Si500S Si500S Si500S
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 64 MHz 64 MHz 64 MHz 64 MHz 64 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 85°C 0°C ~ 85°C 0°C ~ 85°C 0°C ~ 85°C 0°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 19mA 19mA 19mA 19mA 19mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm)