API Delevan Inc. 5022-622J
Numéro de pièce
5022-622J
Fabricant
API Delevan Inc.
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.5022-622J.pdf
Description
FIXED IND 6.2UH 830MA 470MOHM SM
Product details
1. How to order 5022-622J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 5022-622J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 5022-622J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 5022-622J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 5022-622J pin diagram, 5022-622J datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricant API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series 5022 5022 5022 5022 5022
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 6.2 µH 6.2 µH 6.2 µH 6.2 µH 6.2 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 830 mA 830 mA 830 mA 830 mA 830 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 470mOhm Max 470mOhm Max 470mOhm Max 470mOhm Max 470mOhm Max
Q@Freq 45 @ 7.9MHz 45 @ 7.9MHz 45 @ 7.9MHz 45 @ 7.9MHz 45 @ 7.9MHz
Frequency-SelfResonant 60MHz 60MHz 60MHz 60MHz 60MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz