Skyworks Solutions Inc. 515CDA32M7680BAGR
Numéro de pièce
515CDA32M7680BAGR
Fabricant
Skyworks Solutions Inc.
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
6-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.515CDA32M7680BAGR.pdf
Description
XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS
Product details
1. How to order 515CDA32M7680BAGR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 515CDA32M7680BAGR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CDA32M7680BAGR?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Si515 Si515 Si515 Si515 Si515
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 32.768 MHz 32.768 MHz 32.768 MHz 32.768 MHz 32.768 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 29mA 29mA 29mA 29mA 29mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)