Renesas Electronics America Inc 71V2546S100BG
Numéro de pièce
71V2546S100BG
Fabricant
Renesas Electronics America Inc
Catégorie :
Speicher
Emballage
119-BGA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.71V2546S100BG.pdf
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA
Product details
1. How to order 71V2546S100BG on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 71V2546S100BG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71V2546S100BG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 71V2546S100BG.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 5 ns 5 ns 5 ns 5 ns 5 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)