Renesas Electronics America Inc 72V281L10TFG8
Numéro de pièce
72V281L10TFG8
Fabricant
Renesas Electronics America Inc
Catégorie :
Logik – FIFO-Speicher
Emballage
64-LQFP
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.72V281L10TFG8.pdf
Description
IC FIFO 32768X18 10NS 64QFP
Product details
1. How to order 72V281L10TFG8 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 72V281L10TFG8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 72V281L10TFG8?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72V281L10TFG8.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 72V 72V 72V 72V 72V
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemorySize 576K (64K x 9) 576K (64K x 9) 576K (64K x 9) 576K (64K x 9) 576K (64K x 9)
Function Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous
DataRate 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz
AccessTime 6.5ns 6.5ns 6.5ns 6.5ns 6.5ns
Voltage-Supply 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V
Current-Supply(Max) 55mA 55mA 55mA 55mA 55mA
BusDirectional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional
ExpansionType Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width
ProgrammableFlagsSupport Yes Yes Yes Yes Yes
RetransmitCapability Yes Yes Yes Yes Yes
FWFTSupport Yes Yes Yes Yes Yes
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C