Renesas Electronics America Inc 72V3672L10PFG8
Numéro de pièce
72V3672L10PFG8
Fabricant
Renesas Electronics America Inc
Catégorie :
Logik – FIFO-Speicher
Emballage
120-LQFP
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.72V3672L10PFG8.pdf
Description
IC FIFO 16384X36 10NS 120QFP
Product details
1. How to order 72V3672L10PFG8 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 72V3672L10PFG8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 72V3672L10PFG8?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 72V 72V 72V 72V 72V
ProductStatus Active Active Active Active Active
Function Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous
DataRate 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz
AccessTime 6.5ns 6.5ns 6.5ns 6.5ns 6.5ns
Voltage-Supply 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V
Current-Supply(Max) - - - - -
BusDirectional Bi-Directional Bi-Directional Bi-Directional Bi-Directional Bi-Directional
ExpansionType Width Width Width Width Width
ProgrammableFlagsSupport Yes Yes Yes Yes Yes
RetransmitCapability No No No No No
FWFTSupport Yes Yes Yes Yes Yes
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C