Renesas Electronics America Inc 72V821L10TF8
Numéro de pièce
72V821L10TF8
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.72V821L10TF8.pdf
Description
IC FIFO SYNC 512X9X2 10NS 64QFP
Product details
1. How to order 72V821L10TF8 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 72V821L10TF8 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 72V821L10TF8?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72V821L10TF8.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 72V 72V 72V 72V 72V
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemorySize 18K (1K x 9 x 2) 18K (1K x 9 x 2) 18K (1K x 9 x 2) 18K (1K x 9 x 2) 18K (1K x 9 x 2)
Function Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous
DataRate 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz
AccessTime 6.5ns 6.5ns 6.5ns 6.5ns 6.5ns
Voltage-Supply 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V
Current-Supply(Max) 40mA 40mA 40mA 40mA 40mA
BusDirectional Bi-Directional Bi-Directional Bi-Directional Bi-Directional Bi-Directional
ExpansionType Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width
ProgrammableFlagsSupport Yes Yes Yes Yes Yes
RetransmitCapability No No No No No
FWFTSupport No No No No No
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C