Comchip Technology A5KP78A-G
Numéro de pièce
A5KP78A-G
Fabricant
Comchip Technology
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
R-6, Axial
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.A5KP78A-G.pdf
Description
TVS DIODE 78VWM 126VC R6
Product details
1. How to order A5KP78A-G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the A5KP78A-G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A5KP78A-G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A5KP78A-G.
7.How to contact us to get technical supports, such as A5KP78A-G pin diagram, A5KP78A-G datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case R-6, Axial R-6, Axial R-6, Axial R-6, Axial R-6, Axial
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 78V 78V 78V 78V 78V
Voltage-Breakdown(Min) 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 126V 126V 126V 126V 126V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 39.68A 39.68A 39.68A 39.68A 39.68A
Power-PeakPulse 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW)