YAGEO AF162-JR-07560KL
Numéro de pièce
AF162-JR-07560KL
Fabricant
YAGEO
Catégorie :
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Emballage
0606, Convex
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AF162-JR-07560KL.pdf
Description
RES ARRAY 2 RES 560K OHM 0606
Product details
1. How to order AF162-JR-07560KL on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AF162-JR-07560KL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AF162-JR-07560KL?
Fabricant YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Package/Case 0606, Convex 0606, Convex 0606, Convex 0606, Convex 0606, Convex
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AF162 AF162 AF162 AF162 AF162
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 560k 560k 560k 560k 560k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 2 2 2 2 2
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 4 4 4 4 4
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm) 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm) 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm) 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm) 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm)