Panasonic Industrial Automation Sales AKT4B2121002
Numéro de pièce
AKT4B2121002
Fabricant
Panasonic Industrial Automation Sales
Catégorie :
Steuerungen – Prozess, Temperatur
Emballage
Fiche technique
AKT4B2121002.pdf
Description
CONTROL TEMP/PROCESS 24V
Product details
1. How to order AKT4B2121002 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AKT4B2121002 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AKT4B2121002?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AKT4B2121002.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KT4B KT4B KT4B KT4B KT4B
ProductStatus Active Active Active Active Active
InputRange -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Communications RS-485 (Modbus) RS-485 (Modbus) RS-485 (Modbus) RS-485 (Modbus) RS-485 (Modbus)
NumberofCharactersPerRow 4, 4 4, 4 4, 4 4, 4 4, 4
DisplayCharacters-Height 0.472 (12.00mm), 0.240 (6.00mm) 0.472 (12.00mm), 0.240 (6.00mm) 0.472 (12.00mm), 0.240 (6.00mm) 0.472 (12.00mm), 0.240 (6.00mm) 0.472 (12.00mm), 0.240 (6.00mm)
PanelCutoutDimensions Square - 45.00mm x 45.00mm Square - 45.00mm x 45.00mm Square - 45.00mm x 45.00mm Square - 45.00mm x 45.00mm Square - 45.00mm x 45.00mm