Abracon LLC AMPMGFB-12.0000
Numéro de pièce
AMPMGFB-12.0000
Fabricant
Abracon LLC
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
4-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AMPMGFB-12.0000.pdf
Description
MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order AMPMGFB-12.0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AMPMGFB-12.0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AMPMGFB-12.0000?
Image AMPMAFB-48.0000T AMPMGFB-12.0000T AMPMDFB-40.0000T AMPMAFB-27.0000T AMPMEFB-10.0000T
Numéro de pièce AMPMAFB-48.0000T AMPMGFB-12.0000T AMPMDFB-40.0000T AMPMAFB-27.0000T AMPMEFB-10.0000T
Fabricant Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series AMPM AMPM AMPM AMPM AMPM
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 12 MHz 12 MHz 12 MHz 12 MHz 12 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 1.3mA (Typ) 1.3mA (Typ) 1.3mA (Typ) 1.3mA (Typ) 1.3mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)