ANT-433-MHW-SMA-S.pdf
| Image |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MHW | MHW | MHW | MHW | MHW |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RFFamily/Standard | General ISM | General ISM | General ISM | General ISM | General ISM |
| FrequencyGroup | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency(Center/Band) | 433MHz | 433MHz | 433MHz | 433MHz | 433MHz |
| FrequencyRange | 413MHz ~ 453MHz | 413MHz ~ 453MHz | 413MHz ~ 453MHz | 413MHz ~ 453MHz | 413MHz ~ 453MHz |
| NumberofBands | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| VSWR | 1.9 | 1.9 | 1.9 | 1.9 | 1.9 |
| ReturnLoss | - | - | - | - | - |
| Gain | 1.2dBi | 1.2dBi | 1.2dBi | 1.2dBi | 1.2dBi |
| Power-Max | - | - | - | - | - |
| Features | Cable - 2m | Cable - 2m | Cable - 2m | Cable - 2m | Cable - 2m |
| Termination | SMA Male | SMA Male | SMA Male | SMA Male | SMA Male |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| MountingType | Adhesive | Adhesive | Adhesive | Adhesive | Adhesive |
| Height(Max) | 5.709 (145.00mm) | 5.709 (145.00mm) | 5.709 (145.00mm) | 5.709 (145.00mm) | 5.709 (145.00mm) |