| Image |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FETFeature | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| DraintoSourceVoltage(Vdss) | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |
| Current-ContinuousDrain(Id)@25°C | 45A | 45A | 45A | 45A | 45A |
| RdsOn(Max)@IdVgs | 150mOhm @ 22.5A, 10V | 150mOhm @ 22.5A, 10V | 150mOhm @ 22.5A, 10V | 150mOhm @ 22.5A, 10V | 150mOhm @ 22.5A, 10V |
| Vgs(th)(Max)@Id | 4V @ 2.5mA | 4V @ 2.5mA | 4V @ 2.5mA | 4V @ 2.5mA | 4V @ 2.5mA |
| GateCharge(Qg)(Max)@Vgs | - | - | - | - | - |
| InputCapacitance(Ciss)(Max)@Vds | 7600pF @ 25V | 7600pF @ 25V | 7600pF @ 25V | 7600pF @ 25V | 7600pF @ 25V |
| Power-Max | 568W | 568W | 568W | 568W | 568W |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
MOSFET 2N-CH 60V 0.115A SOT-363
SOT-23-6
MOSFET N/P-CH 20V SOT26
8-PowerTDFN
MOSFET 2N-CH 30V 17A/32A TISON8
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
MOSFET 2P-CH 20V 9A 8-SOIC