Microchip Technology AT25640AY1-10YI-2.7
Numéro de pièce
AT25640AY1-10YI-2.7
Fabricant
Microchip Technology
Catégorie :
Speicher
Emballage
8-VDFN Exposed Pad
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AT25640AY1-10YI-2.7.pdf
Description
IC EEPROM 64KBIT SPI 20MHZ 8MAP
Product details
1. How to order AT25640AY1-10YI-2.7 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AT25640AY1-10YI-2.7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AT25640AY1-10YI-2.7?
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM
Technology EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM
MemorySize 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8)
MemoryInterface SPI SPI SPI SPI SPI
ClockFrequency 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz
WriteCycleTime-WordPage 5ms 5ms 5ms 5ms 5ms
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 2.7V ~ 5.5V 2.7V ~ 5.5V 2.7V ~ 5.5V 2.7V ~ 5.5V 2.7V ~ 5.5V