Comchip Technology ATV02W130-HF
Numéro de pièce
ATV02W130-HF
Fabricant
Comchip Technology
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
SOD-123F
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ATV02W130-HF.pdf
Description
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SOD123
Product details
1. How to order ATV02W130-HF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ATV02W130-HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV02W130-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV02W130-HF.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 13V 13V 13V 13V 13V
Voltage-Breakdown(Min) 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 9.3A 9.3A 9.3A 9.3A 9.3A
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W