Comchip Technology ATV02W191-HF
Numéro de pièce
ATV02W191-HF
Emballage
SOD-123F
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ATV02W191-HF.pdf
Description
TVS DIODE 190VWM 308VC SOD123
Product details
1. How to order ATV02W191-HF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ATV02W191-HF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV02W191-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV02W191-HF.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 190V 190V 190V 190V 190V
Voltage-Breakdown(Min) 211V 211V 211V 211V 211V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 308V 308V 308V 308V 308V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 690mA 690mA 690mA 690mA 690mA
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W