Comchip Technology ATV04A190J-HF
Numéro de pièce
ATV04A190J-HF
Fabricant
Comchip Technology
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-214AC, SMA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ATV04A190J-HF.pdf
Description
TVS DIODE 19VWM 30.8VC SMA
Product details
1. How to order ATV04A190J-HF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ATV04A190J-HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV04A190J-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV04A190J-HF.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 19V 19V 19V 19V 19V
Voltage-Breakdown(Min) 21.1V 21.1V 21.1V 21.1V 21.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 30.8V 30.8V 30.8V 30.8V 30.8V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 13A 13A 13A 13A 13A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W