Comchip Technology ATV04A780J-HF
Numéro de pièce
ATV04A780J-HF
Emballage
DO-214AC, SMA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ATV04A780J-HF.pdf
Description
TVS DIODE 78VWM 126VC SMA
Product details
1. How to order ATV04A780J-HF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ATV04A780J-HF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV04A780J-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV04A780J-HF.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 78V 78V 78V 78V 78V
Voltage-Breakdown(Min) 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 126V 126V 126V 126V 126V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 3.17A 3.17A 3.17A 3.17A 3.17A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W