ATV06B401J-HF.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV06B401J-HF.
| Image |
| Package/Case | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 400V | 400V | 400V | 400V | 400V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 447V | 447V | 447V | 447V | 447V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 648V | 648V | 648V | 648V | 648V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 930mA | 930mA | 930mA | 930mA | 930mA |
| Power-PeakPulse | 600W | 600W | 600W | 600W | 600W |