Comchip Technology ATV30C260J-HF
Numéro de pièce
ATV30C260J-HF
Emballage
DO-214AB, SMC
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ATV30C260J-HF.pdf
Description
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Product details
1. How to order ATV30C260J-HF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ATV30C260J-HF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV30C260J-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV30C260J-HF.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 26V 26V 26V 26V 26V
Voltage-Breakdown(Min) 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 71.26A 71.26A 71.26A 71.26A 71.26A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)