Comchip Technology ATV30C540J-HF
Numéro de pièce
ATV30C540J-HF
Emballage
DO-214AB, SMC
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ATV30C540J-HF.pdf
Description
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Product details
1. How to order ATV30C540J-HF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ATV30C540J-HF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV30C540J-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV30C540J-HF.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 54V 54V 54V 54V 54V
Voltage-Breakdown(Min) 60V 60V 60V 60V 60V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 87.1V 87.1V 87.1V 87.1V 87.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 34.44A 34.44A 34.44A 34.44A 34.44A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)