B82412A1392M.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of B82412A1392M.
| Image |
| Package/Case | 2-SMD | 2-SMD | 2-SMD | 2-SMD | 2-SMD |
| Series | SIMID | SIMID | SIMID | SIMID | SIMID |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 3.9 µH | 3.9 µH | 3.9 µH | 3.9 µH | 3.9 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 190 mA | 190 mA | 190 mA | 190 mA | 190 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 1.35Ohm Max | 1.35Ohm Max | 1.35Ohm Max | 1.35Ohm Max | 1.35Ohm Max |
| Q@Freq | 30 @ 7.96MHz | 30 @ 7.96MHz | 30 @ 7.96MHz | 30 @ 7.96MHz | 30 @ 7.96MHz |
| Frequency-SelfResonant | 150MHz | 150MHz | 150MHz | 150MHz | 150MHz |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| InductanceFrequency-Test | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz |