EPCOS - TDK Electronics B82422A3680K100
Numéro de pièce
B82422A3680K100
Fabricant
EPCOS - TDK Electronics
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
2-SMD, J-Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.B82422A3680K100.pdf
Description
FIXED IND 68NH 480MA 210MOHM SMD
Product details
1. How to order B82422A3680K100 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the B82422A3680K100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of B82422A3680K100?
Package/Case 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead
Series SIMID SIMID SIMID SIMID SIMID
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 68 nH 68 nH 68 nH 68 nH 68 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 480 mA 480 mA 480 mA 480 mA 480 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 210mOhm Max 210mOhm Max 210mOhm Max 210mOhm Max 210mOhm Max
Q@Freq 27 @ 50MHz 27 @ 50MHz 27 @ 50MHz 27 @ 50MHz 27 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant 1.15GHz 1.15GHz 1.15GHz 1.15GHz 1.15GHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz