B82789C113H1.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of B82789C113H1.
| Image |
| Series | B82789 | B82789 | B82789 | B82789 | B82789 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line |
| NumberofLines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance@Frequency | - | - | - | - | - |
| Inductance@Frequency | 11 µH @ 100 kHz | 11 µH @ 100 kHz | 11 µH @ 100 kHz | 11 µH @ 100 kHz | 11 µH @ 100 kHz |
| CurrentRating(Max) | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA |
| DCResistance(DCR)(Max) | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm |
| VoltageRating-DC | 80V | 80V | 80V | 80V | 80V |
| VoltageRating-AC | 42V | 42V | 42V | 42V | 42V |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| ApprovalAgency | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.205 L x 0.126 W (5.20mm x 3.20mm) | 0.205 L x 0.126 W (5.20mm x 3.20mm) | 0.205 L x 0.126 W (5.20mm x 3.20mm) | 0.205 L x 0.126 W (5.20mm x 3.20mm) | 0.205 L x 0.126 W (5.20mm x 3.20mm) |
| Height(Max) | 0.118 (3.00mm) | 0.118 (3.00mm) | 0.118 (3.00mm) | 0.118 (3.00mm) | 0.118 (3.00mm) |