Taiyo Yuden BK20104M241-T
Numéro de pièce
BK20104M241-T
Fabricant
Taiyo Yuden
Catégorie :
Ferritperlen und -chips
Emballage
0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BK20104M241-T.pdf
Description
FERRITE BEAD 240 OHM 0804 4LN
Product details
1. How to order BK20104M241-T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BK20104M241-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BK20104M241-T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BK20104M241-T.
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Series BK BK BK BK BK
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
FilterType - - - - -
NumberofLines 4 4 4 4 4
Impedance@Frequency 240 Ohms @ 100 MHz 240 Ohms @ 100 MHz 240 Ohms @ 100 MHz 240 Ohms @ 100 MHz 240 Ohms @ 100 MHz
CurrentRating(Max) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
DCResistance(DCR)(Max) 450mOhm 450mOhm 450mOhm 450mOhm 450mOhm
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Height(Max) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm)
Size/Dimension 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm)