Chilisin Electronics BPSC00131360331T00
Numéro de pièce
BPSC00131360331T00
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BPSC00131360331T00.pdf
Product details
1. How to order BPSC00131360331T00 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BPSC00131360331T00 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSC00131360331T00?
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 750mA 750mA 750mA 750mA 750mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 480mOhm Max 480mOhm Max 480mOhm Max 480mOhm Max 480mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz