Chilisin Electronics BPSC00131360820T00
Numéro de pièce
BPSC00131360820T00
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BPSC00131360820T00.pdf
Product details
1. How to order BPSC00131360820T00 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BPSC00131360820T00 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSC00131360820T00?
Inductance 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 1.8A 1.8A 1.8A 1.8A 1.8A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz