Chilisin Electronics BPSC00131360821M00
Numéro de pièce
BPSC00131360821M00
Fabricant
Chilisin Electronics
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BPSC00131360821M00.pdf
Description
INDUCTOR POWER
Product details
1. How to order BPSC00131360821M00 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BPSC00131360821M00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSC00131360821M00?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series BPSC BPSC BPSC BPSC BPSC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 820 µH 820 µH 820 µH 820 µH 820 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 1.34Ohm Max 1.34Ohm Max 1.34Ohm Max 1.34Ohm Max 1.34Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz