BZX84C18-AQ.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX84C18-AQ.
| Image |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 300 mW | 300 mW | 300 mW | 300 mW | 300 mW |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | 45 Ohms | 45 Ohms | 45 Ohms | 45 Ohms | 45 Ohms |
| Operating Temperature | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V |
| Supplier Device Package | 50 nA @ 12.6 V | 50 nA @ 12.6 V | 50 nA @ 12.6 V | 50 nA @ 12.6 V | 50 nA @ 12.6 V |