Taiyo Yuden CB2016T150K
Numéro de pièce
CB2016T150K
Fabricant
Taiyo Yuden
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
0806 (2016 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CB2016T150K.pdf
Description
FIXED IND 15UH 440MA 910MOHM SMD
Product details
1. How to order CB2016T150K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CB2016T150K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CB2016T150K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CB2016T150K.
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CB CB CB CB CB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 440 mA 440 mA 440 mA 440 mA 440 mA
Current-Saturation(Isat) 210mA 210mA 210mA 210mA 210mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 910mOhm Max 910mOhm Max 910mOhm Max 910mOhm Max 910mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 28MHz 28MHz 28MHz 28MHz 28MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz